28 вчителів біології виявили бажання ознайомитись з ключовими принципами архітектури та функціонування метавсесвіту; з можливостями платформ метавсесвіту та ідеями, які можна використати під час розробки інноваційних уроків з біології.
-
-
21 червня 2022 р. на базі ХОІППО відбувся обласний марафон "Стартує НУШ в основній школі". Про особливості сучасного покоління учнів,
Шановні колеги! Ми з Вами можемо творити чудеса! Люди, кому ми допомагали боротися з важкими недугами-поруч з нами на освітянській ниві. Вони не просто живуть, вони працюють та допомагають іншим! Сьогодні країна і кожен з нас переживають важкі часи. Ми об'єдналися заради перемоги! Перемоги у війні! А ще закликаю до об'єднання, щоб допомогти нашій колезі, вчительці біології з Білогірської ТГ, яка мужньо бореться з важкою хворобою. Хто-молитвою, хто-необхідними словами, а в кого є можливість- фінансово. Давайте відмовимося від одного морозива або філіжанки кави і допоможемо Валентині Леонтіївні Нагорній отримати надію на життя! Сподіваюся, що Валентина Леонтіївна доведе до 11 класу ще не одне покоління випускників!
Реквізити для допомоги: картка Приватбанку: 5168 7574 2661 2810
Нагорна Валентина Леонтіївна
17 червня 2022 р. відбулося третє засідання наукової студії для вчителів біології. Тема зустрічі "Зелена біотехнологія". Під час лекції науковця Іваненко О.В., Лауреата премії НАН України для молодих учених і студентів, ознайомилися з можливостями біотехнологій в харчовій промисловості, перспективними можливостями біореактора, перевагами та ризиками сучасних біотехнологічних розробок, сучасними науковими відкриттями.
Навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті- мета науково-педагогічного проєкту "Інтелект України". Про шляхи реалізації мети, освітні інноваційні технології та особливості авторських навчальних програм та програм МОН України йшлося на навчальних семінарах (14.06-17.06.2022 р.) для вчителів природничої освітньої галузі, що працюють у проєктних класах "Інтелекту" .
Національна освіта є фундаментом національної безпеки. Саме вона формує одвічні цінності: свободу,
демократію, патріотизм, національну гідність,
повагу до життя. А ще збереження
життя і здоров'я та екологічні цінності.
У мирний час вектор науково-методичної роботи з
професійною спільнотою вчителів біології Хмельниччини був
спрямований на реалізацію засад Нової української школи, на якісний освітній процес, на професійне
зростання вчителів. Проводились конкурси, турніри, олімпіади, майстер-класи, тренінги,
круглі столи, конференції, форуми…
Війна
принесла страх, розгубленість, загострила емоції та викликала багато проблем. Необхідно було адаптуватися до нових
реалій. Таким механізмом адаптації до
життя в умовах війни стало волонтерство. Вчителі біології Хмельниччини з перших
днів війни долучилися до волонтерських справ: працювали у пунктах допомоги переселенцям,
плели маскувальні сітки, готували укриття, ліпили вареники та пекли пиріжки для воїнів тероборони та ЗСУ. А ще комунікували з учнями, заспокоювали,
підтримували, допомагали.
«Тримати
освітній фронт!»- стало гаслом кожного освітянина, попри воєнний стан в
Україні, ракетні обстріли та невимовний біль втрат.
Про навчальні ініціативи, особливості проведення уроків в період війни, надання психологічної підтримки учням, ресурсне забезпечення освітнього процесу з біології, залучення школярів до позаурочної діяльності йде мова у статтях-роздумах фіналістів обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2021» в номінації «Біологія» та презентаціях кращих практик екологічних ініціатив «Природа проти війни!». Ознайомитись з матеріалами збірки можна за покликанням:
https://drive.google.com/file/d/1XmNE4R9HzJ2RHPjOlu7yd_MYMcy3iQBp/view?usp=sharing
https://znayshov.com/News/Details/oholoshennia_rezultativ_vyboru_zakladamy_zahalnoi_serednoi_osvity_pidruchnykiv_dlia_5_klasu
02 червня 2022 року відбулася нарада-консультація для коучів науково-педагогічного проєкту "Інтелект". Обговорили питання особливостей реалізації програми предмету "Пізнаємо природу. Моя планета Земля", навчально-методичного забезпечення курсу, оцінювання та підготовки вчителів до роботи в 5 класі за новим Державним стандартом.