Сторінки

Сторінки

четвер, 28 лютого 2019 р.

Колосок збирає друзів!

Шановні методисти, вчителі природничих предметів!
18 квітня 2019 року у всі навчальні заклади України завітає конкурс "Колосок"!
Сподіваємось, що і Ваш навчальний заклад не залишився осторонь Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок весняний-2019".
  "Колосок"- це наукова освіта та популяризація природничих знань!
  "Колосок"- це інтегроване навчання!
   "Колосок"- це складова STEM-освіти!
   "Колосок"- це інформаційні ресурси у процесі викладання природничих предметів!
Організатори Конкурсу приділяють велику увагу мотивації навчання учнів через дослідження, цікаву інформацію у газеті "Колосочок" та журналі "Колосок".
Також  у Instagram   є відеоролики, фотографії,  замітки для школярів щодо підготовки до Колоска.
Для початкової школи друкуються тематичні газети.Планується видання газет з реалізацією наскрізних змісових ліній. Памятайте, що на кожних 20 учасників початкової школи можна зробити підписку газети у будь-який час року! У журналі "Колосок" №12 за 2018 рік є QR-код за допомогою якого можна зробити підписку он-лайн!
 До 15 березня проходить прийом заявок від районних
( міських, ОТГ) координаторів.
 Просимо  поширити інформацію серед школярів та їхніх батьків!
Нагадуємо, що Конкурс проводиться на добровільних засадах!





Олімпіада від Київського національного університету

З метою надання допомоги у виборі професії учням, які завершують у 2019 році здобуття повної загальної середньої освіти, Навчально-науковим центром "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводиться Олімпіада з біології.
До участі в олімпіаді запрошуються учні 11 класів. Олімпіада проводиться у два тури: дистанційний (до 15 березня 2019 р.) та очний, на який зпрошуються учасники, що набрали не менше 75% від максимально можливої кількості балів у дистанційному турі.
З деталями проведення Олімпіади можна ознайомитись на сайті ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка  за посиланням:
https://biology.univ.kiev.ua/vse-ukrainska-olimpiada-knu-polojennya-shkolyary.html
 Просимо поширити інформацію  про Олімпіаду серед учнів 11 класів!

середа, 20 лютого 2019 р.

ННЦ "Інститут біології та медицини" запрошує до участі!

ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році.
      Олімпіада проводиться у два тури- дистанційний(заочний) та очний.
З деталями проведення Олімпіади можна ознайомитись за посиланням:
https://biology.univ.kiev.ua/vse-ukrainska-olimpiada-knu-polojennya-shkolyary.html
Шановні методисти, вчителі біології! Рекомендуємо поширити інформацію серед учнів та сприяти їхній участі в олімпіаді!

середа, 13 лютого 2019 р.

Підводимо підсумки

Шановні колеги!
За результатами І етапу Міжнародного природничого конкурсу "Колосок-осінь-2018" область займає шосту рейтингову позицію в Україні. Понад 14 тисяч школярів  взяли участь в осінньому етапі конкурсу.
 Висловлюємо щиру подяку всім координаторам, вчителям за активну популяризацію природничих дисциплін та пропедевтики природознавства!
Просимо організувати у школах святкові лінійки для вручення школярам подарунків, сертифікатів та відзначити найактивніші класи.
Статистичні дані розподілу кількості учасників по областях подано у Додатку 1, по Хмельницькій області у Додатку 2, які знаходяться  на сторінці "Колосок" у папці "Колосок-осінь-2018".
Також інформуємо, що на сайті  Колоска розміщено матеріали (презентації) Всеукраїнського науково-практичного семінару "Ресурсний центр "Колосок"-як складова STEM-освіти в Україні", якими можна скористатися для проведення майстер-класів, семінарів, для самоосвіти.


понеділок, 11 лютого 2019 р.

"Панацея молода"

"Панацея молода"-2019

Шановні колеги!
Ще раз нагадуємо, що  Національний фармацевтичний університет проводить ІІ конкурс для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода» (лист Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р. №2.2-378). 
У І  конкурсі було зарєєстровано 168 наукових робіт з  19 областей України. В номінаціях "Біологія"-44 роботи; "Хімія"-31 робота; "Здоров'я людини"; "Екологія"-37 робіт.
Переможці кожної з номінацій отримували грошові призи в розмірі 5тис.грн.

  Термін подачі наукової розробки на Нагороду-до 20 березня 2019 року.
Конкурс проводиться у два етапи:
        заочний (з 21 березня до 1 квітня 2019 року);
        очний     (10-12 квітня 2019 року).
На заочному етапі за результатами наукової експертизи здійснюється відбір наукових розробок для участі  в очному етапі конкурсу. На очному етапі передбачено усну доповідь конкурсанта. Очний етап проводиться на базі  Національного фармацевтичного університету (м.Харків) за рахунок сторони, що приймає.
Детально з умовами та порядком реєстрації на участь у конкурсі можна ознайомитись на сайті гри «Геліантус»(helianthus.com.ua) у розділі «Нагорода «Панацея молода».
 Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

пʼятниця, 1 лютого 2019 р.

Про впровадження молекулярної систематики у школі

30 січня 2019 року на базі ХОІППО пройшов науково-практичний семінар для вчителів біології опорних шкіл і профільних класів "Систематична революція: впровадження молекулярної систематики в школі" за участі доцента кафедри біології і екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидата біологічних наук Замороки Андрія михайловича.
 Матеріали семінару розміщено на сторінці "Методичні рекомендації" у папці "Семінар 30.01.2019".